ریاضی دوم دبستاناعداد سه رقمی

مطالب دیگر:
📌دانلود پاورپوینت محاسبه بار حرارتی📌پاورپوینت معماری کمپ ورزشی -  مجموعه ورزشی آزادی تهران📌پاورپوینت آشنایی با فینیشر📌پاورپوینت تفسیر کاربردی آیین نامه زلزله و کاربرد آن در Etabs 📌پاورپوینت مزایای نرم افزار tekla structure📌پاورپوینت بررسی و تحليل چيدمان خاص سنكرون و كانبان در شركت ايران خودرو📌پاورپوینت ضرورت شناخت رفتار در فضاهای شهری📌پاورپوینت گذری بر اندیشه‎ ها و فعالیت‎های ویلیام وایت📌پاورپوینت مفهوم بتن پیش تنیده وپس تنیده📌دانلود پاورپوینت سیستم های انرژی الکتریکی📌دانلود پاورپوینت طرح پژوهشی بررسی و ارزیابی طرح های توجیهی تجمیع و پیامدهای آن📌دانلود پاورپوینت سیستم پایش سلامت سازه برج میلاد📌دانلود پاورپوینت روستای اسلام آباد📌دانلود پاورپوینت نمونه هایی از معماری سبز📌دانلود پاورپوینت مرمت کاروانسرای حاج رضا قزوین📌دانلود پاورپوینت آشنایی با تاریخ معماری تزئینی معاصر📌دانلود پاورپوینت اشنایی با معماری تزئینی در دوره پهلوی📌دانلود پاورپوینت بررسی و شناخت انواع ترک ها در ساختمان📌دانلود پاورپوینت پیش بینی مقاومت برشی بتنی در پرتوهای RC📌دانلود پاورپوینت فضای معماری و فضای شهری📌دانلود پاورپوینت معماری ارگانیک در معماری معاصر📌دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگینامه مسعود سعد سلمان 📌دانلود پاورپوینت موتور جست و جوی گوگل📌پاورپوینت تقسیم بندی و معماری موتورهای جست و جو📌دانلود پاورپوینت منابع تغذیه
حجم فایل : 2.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا واحد پول کشور ما ریال است و به شکل سکه و اسکناس دیده می شود . عدد های سه رقمی (معرفی پول ) ارزش 10 سکه 1 ریالی برابر است با یک سکه 10 ریالی . اگر به بانک 10 تا سکه 10 ریالی بدهیم و|اف پی|fpc
هم اکنون فایل با مشخصه ی ریاضی دوم دبستاناعداد سه رقمی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

حجم فایل : 2.1 MB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 17
بنام خدا
واحد پول کشور ما ریال است و به شکل سکه و اسکناس دیده می شود .
عدد های سه رقمی (معرفی پول ) ارزش 10 سکه 1 ریالی برابر است با یک سکه 10 ریالی . اگر به بانک 10 تا سکه 10 ریالی بدهیم و یا 100 سکه یک ریالی بانک به ما یک سکه 100 ریالی می دهد . تمرین هرکس 10 سکه ی 1 ریالی به بانک بدهد ،‌می تواند یک سکه ی 10 ريالی تحویل بگیرد .
بانک می تواند در مقابل 100 سکه ی 1 ريالی ، یک سکه ی 100 ريالی بدهد .

اگر علی 20 سکه ی 1 ريالی به بانک بدهد چند سکه ی 10 ريالی می گیرد ؟

تمرین ارزش سکه های هر قسمت را بنویسید . با استفاده از دسته های صدتایی و ده تایی و یکی و همچنین با استفاده از سکه های 100 ریالی ، 10 ریالی و 1 ریالی می توانیم اعداد سه رقمی بسازیم .

معرفی عدد های سه رقمی جدول اعداد سه رقمی دارای سه خانه به نام صدگان ، دهگان و یکان است .کوچکترین عدد سه رقمی 100 و بزرگ ترین عدد سه رقمی 999 می باشد .
100 100 100 100 10 10 1 1 1 تمرین عددها را درست کنید و در جدول ارزش مکانی قرار داده و سپس به رقم و حروف بنویسید . برای ساخت اعداد سه رقمی از ابزاری به نام چرتکه هم می توان استفاده کرد. چرتکه تمرین عددی را که هر شکل نشان می دهد ،‌ در جدول قرار دهید سپس به رقم و حروف بنویسید .


رقم :
حروف :
رقم :


حروف :
رقم :


حروف :
رقم :


حروف : تمرین با سه کارت که روی آنها اعداد 2 و 3 و 5 نوشته شده است ،‌تمام عددهای سه رقمی را که می توان ساخت را درست کنید ومانند نمونه بنویسید . چند عدد سه رقمی درست شد ؟ پایان...